SILFECT 100 mg Film Tablet

Neye iyi gelir ve kullanımı nasıldır? :

Etken maddesi Sildenafil sitrat olan SILFECT 100 mg Film Tablet , penisteki kan damarlarını gevşeterek, cinsel uyarı sırasında  kan akışını penise doğru hızlandırır.  Erkeklerde sertleşme fonksiyonu bozukluğu (iktidarsızlık) tedavisinde etkili bir preparattır. SILFECT ,  cinsel aktivitede penis sertleşmesinin sağlanamaması veya sertliğin korunamaması durumunda  uygulanır.

SILFECT 100 mg Film Tablet Kullananlar için Uyarılar :

 1. Vücut metabolizmanızda ilaçtaki etken maddelere karşı alerji durumu varsa bu ilacı kullanmanız tavsiye edilmez.
 2. SILFECT , penisteki kan damarlarını gevşeterek, cinsel uyarı sırasında  kan akışını penise doğru hızlandırır. Erkeklerde sertleşme fonksiyonu bozukluğu (iktidarsızlık) tedavisinde etkili bir preparattır.
 3. SILFECT , cinsel uyarı olmadığı vakıalarda etki etmemektedir.
 4. Cinsel ilişki sırasında baş dönmesi, mide ağrısı, mide bulantısı, sersemleme ve göğüste yanma hissederseniz cinsel ilişkiyi hemen durdurunuz ve acil olarak hekiminize müracaat etmelisiniz.
 5. Göğüs ağrısı veya ağırlık hissi, kola veya omuzlara doğru yayılan ağrı, mide bulantısı, terleme, genel olarak hasta hissetme,  kalp atışlarında düzensizlik, nefes darlığı, baş dönmesi hissi, bayılma, el ve ayak bileklerinde şişlik, görme değişiklikleri, kulaklarda çınlama ve ani duyma kaybı ve ani görme kaybı, ağrılı veya 4 saat veveyaha uzun süren penis ereksiyonu (penis sertleşmesi) ve benzeri vakıalarda SILFECT ‘in kullanımını kesip, acil olarak hekiminize müracaat etmelisiniz.
 6. Karaciğer hastalığı, böbrek hastalığı, lösemi, kan hücresi hastalıkları, kalp hastalığı, kalp ritim bozukluğu, son 90 gün içinde geçirilmiş kalp krizi öyküsü, mide ülseri, gece körlüğü, felç, son altı ay içinde kalp yetmezliği öyküsü, yüksek veya düşük tansiyon, göğüs ağrısı, kanama bozuklukları, penisin ağrılı ereksiyonu veya şekil bozukluğu, sağlık sebebiyle cinsel ilişkiye girmemeniz gerektiğinin söylenmesi ve benzeri vakıalarda SILFECT ‘i hekiminize sormadan kullanmak sakıncalıdır.
 7. İlacın kullanımı gözün görme sinirlerine giden kanın akışını azaltabilir ve seyrek de olsa bu durum ani görme kaybına neden olabilir. Ani görme kaybı yaşarsanız acil olarak bir sağlık kuruluşuna müracaat etmelisiniz.
 8. SILFECT ‘i kullanacağınız zaman veya kullanmayı düşünüyorsanız, alkol almaktan kaçınmalısınız. Alkol sertleşme kabiliyetini etkileyebilir.
 9. SILFECT ‘ i 18 yaşın altındaki çocuklar ve ergenler kullanmamalıdır.

SILFECT 100 mg Film Tablet’in Kullanım şekli ve dozu. Nasıl uygulanır? :

 1. Doktor ilacı nasıl reçete yazdıysa o biçimde kullanmanız gereklidir. Tedavi sürecinde mutlaka hekimin yönergelerine uyulması şart olup, yanlış kullanım ve talimat dışı uygulamalar ilaçtan beklenen faydaları farklı yönde etkileyebilir, hastalığın seyrinin olumsuz ilerlemesi sonucunu doğurabilir.
 2. İlacın her dozunu bir bardak dolusu su ile alınmalıdır. Cinsel aktiviteden yarım ila bir saat önce alınmalıdır. Günlük önerilen  en yüksek doz 100 mg dır. En yüksek doz günde bir defadan fazla kullanılmamalıdır.
 3. Normal olarak günlük önerilen doz 50 mg dır. Günde bir defadan fazla kullanılmamalıdır.
 4. Şiddetli karaciğer veya böbrek bozukluğu olan hastalarda 25 mg lık doz önerilmektedir.
 5. Cinsel uyarı olmadığı vakıalarda etki etmemektedir.

İlacın olası yan etkileri :

 1. Karın ağrısı , nefes almada güçlük, kurdeşen, yüzde , dudaklarda , dilde ve boğazda şişlik ve benzeri bir durumda hekimi bilgilendirmekte büyük yarar bulunmaktadır. Küçük bir ihmal daha önemli sorunları beraberinde getirebilir..
 2. Baş ağrısı, baş dönmesi, hazımsızlık, yüzde kızarıklık, burun tıkanıklığı ve idrar yolu enfeksiyonu yaygın görülen yan etkilerdir.

Etken Maddesi:  Sildenafil sitrat
Ticari-Jenerik ismi: SILFECT 100 mg Film Tablet

SILFECT 100 mg Film Tablet Resmi prospektüsü için üretici ilaç firması sitesini incelemenizi tavsiye ederiz.

SILFECT 100 mg Film Tablet Resmi prospektüsü için üretici ilaç firması sitesini incelemenizi tavsiye ederiz.

Son arananlar

2 thoughts on “SILFECT 100 mg Film Tablet

 1. Kırıp iki üç defa kullanıyorum. Hapı sadece. Bana yaptığı yan tesiri baş. Agrısı halsızlık yapıyor bir gün sonra. Sertleşme mükemmel.

 2. bende 100lük olanı 2 ye bölüyorum gayet yeterli geliyor, 3 marka denedim en etkilisi bu , en olmadı viagra alınmalı dimdik yapıyor uyarılmaya gerek kalmadan, ama yok ben yan etki istemem az alkol alırım derseniz yanınızda size eşlik eden partneriniz varsa silfect kullanın hafif güzel bi parfüm koklasanız bile ince ince etkiliyor sonrası malum atış serbest silfect valgeçilmeziniz olucak, şuan 50lik alıcam ilk defa çünki 100lük fazla geliyor 2ye bölmesi saklaması sıkıntı en mantıklısı düşürmek…

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.