Degra Film Tablet

Neye iyi gelir ve kullanımı nasıldır? :

Etken maddesi Sildenafil sitrat olan Degra Film Tablet , kasları gevşeterek kan akışını vücudun belirli bölgelerine doğru hızlandırır.  Erkeklerde sertleşme fonksiyonu bozukluğu (iktidarsızlık)  tedavisinde uygulanır.

Degra Film Tablet Kullananlar için Uyarılar :

 1. Vücut metabolizmanızda ilaçtaki etken maddelere karşı alerji durumu varsa bu ilacı kullanmanız tavsiye edilmez.
 2. Kasları gevşeterek kan akışını vücudun belirli bölgelerine doğru hızlandırır.  Erkeklerde sertleşme fonksiyonu bozukluğu (iktidarsızlık) durumu ile ilgili bir preparattır.
 3. Cinsel ilişki sırasında baş dönmesi, mide ağrısı, mide bulantısı, sersemleme ve göğüste yanma hissederseniz cinsel ilişkiyi hemen durdurunuz ve acil olarak hekiminize müracaat etmelisiniz.
 4. Göğüs ağrısı veya ağırlık hissi, kola veya omuzlara doğru yayılan ağrı, mide bulantısı, terleme, genel olarak hasta hissetme,  kalp atışlarında düzensizlik, nefes darlığı, baş dönmesi hissi, bayılma, el ve ayak bileklerinde şişlik, görme değişiklikleri, kulaklarda çınlama ve ani duyma kaybı ve ani görme kaybı, ağrılı veya 4 saat veveyaha uzun süren penis ereksiyonu (penis sertleşmesi) ve benzeri vakıalarda ilacın kullanımını kesip, acil olarak hekiminize müracaat etmelisiniz.
 5. İlacın kullanımı sırasında ani görme kaybı yaşarsanız acil olarak bir sağlık kuruluşuna müracaat etmelisiniz.
 6. Karaciğer hastalığı, böbrek hastalığı, lösemi, kalp hastalığı, kalp ritim bozukluğu, son altı ay  içinde geçirilmiş kalp krizi öyküsü, konjestif kalp yetmezliği,  mide ülseri, Koroner arter (koroner atardamar) hastalığı gece körlüğü, felç, son altı ay içinde kalp yetmezliği öyküsü, yüksek veya düşük tansiyon, Lösemi, orak hücreli anemi, multipl miyelom ve benzeri kan hücresi düzensizlikleri, hemofili (pıhtılaşma kabiliyeti bozukluğu) ve benzeri kanama bozuklukları,  mide ülseri, penisin ağrılı ereksiyonu veya şekil bozukluğu, sağlık sebebiyle cinsel ilişkiye girmemeniz gerektiğinin söylenmesi ve benzeri vakıalardan herhangi birine sahip iseniz   bu ilacı kullanmadan önce mutlaka doktoktorunuza danışmalısınız.
 7. Bu ilacı 18 yaşın altındaki kişiler kullanmamalıdır.

Degra Film Tablet’in Kullanım şekli ve dozu. Nasıl uygulanır? :

 1. Doktor ilacı nasıl reçete yazdıysa o biçimde kullanmanız gereklidir. Tedavi sürecinde mutlaka hekimin yönergelerine uyulması şart olup, yanlış kullanım ve talimat dışı uygulamalar ilaçtan beklenen faydaları farklı yönde etkileyebilir, hastalığın seyrinin olumsuz ilerlemesi sonucunu doğurabilir.
 2. İlacın her dozu bir bardak dolusu su ile alınmalıdır. Cinsel aktiviteden yarım ila bir saat önce alınmalıdır. Günde bir defadan fazla alınmamalıdır.

İlacın olası yan etkileri :

 1. Karın ağrısı , nefes almada güçlük, kurdeşen, yüzde , dudaklarda , dilde ve boğazda şişlik ve benzeri bir durumda hekimi bilgilendirmekte büyük yarar bulunmaktadır. Küçük bir ihmal daha önemli sorunları beraberinde getirebilir..
 2. Göğüs ağrısı veya ağırlık hissi, kola veya omuzlara doğru yayılan ağrı, mide bulantısı, terleme, genel olarak hasta hissetme,  kalp atışlarında düzensizlik, nefes darlığı, baş dönmesi hissi, bayılma, el ve ayak bileklerinde şişlik, görme değişiklikleri, kulaklarda çınlama ve ani duyma kaybı ve ani görme kaybı, ağrılı veya 4 saat veveyaha uzun süren penis ereksiyonu (penis sertleşmesi) ve benzeri vakıalarda ilacın kullanımını kesip, acil olarak hekiminize müracaat etmelisiniz.

 

Etken Maddesi:  Sildenafil sitrat

Ticari-Jenerik ismi: Degra Film Tablet

Son arananlar

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.