MILUPA BASIC-F 300 GR

Protein, Karbonhidrat ve Yağ etken maddesini içinde bulunduran MILUPA BASIC-F 300 GR, sırasıyla; Çeşitli İlaçlar, Genel Besin İlaçları, Diğer Besinler, Diğer Besin Kombinasyonları ve Protein+Karbonhidrat+Yağ şeklinde sınıflandırılmış, V06DX ATC kodundadır. Eczaneden normal reçeteyle temin edebileceğiniz MILUPA BASIC-F, NUMİL GIDA ÜRÜNLERİ SANAYİ firmasının ürünüdür. MILUPA BASIC-F 300 GR Resmi prospektüsü için üretici ilaç firması sitesini incelemenizi tavsiye ederiz. (ilaç prospektüsü) daha sonra girilecek MILUPA BASIC-F 300 GR Yasal prospektüs bilgisi için ilaç firması sitesini incelemelisiniz. daha sonra girilecek

MILUPA BASIC-F 300 GR neye iyi gelir?. …

Dünya Sağlık Örgütü verilerine göre, ilaçların yüzde ellisinden çoğu uygun olmayan biçimde reçete edilmekte veya sağlanmakta veyahut satılmaktadır. Hastaların %50’si de ilaçlarını doğru bir biçimde kullanamamaktadır.

Tüm dünyada olduğu ve benzeri ülkemizde de yanlış ve gereksiz ilaç kullanımı halk sağlığını etkileyen ciddi bir sorundur. Akılcı olmayan ilaç kullanımı hastaların tedaviye uyuncunun azalmasına, ilaç etkileşimlerine, bazı ilaçlara karşı direnç gelişmesine, hastalıkların tekrarlamasına veya uzamasına, advers olay görülme sıklığının artmasına, tedavi masraflarının artmasına neden olur.

Bu nedenle insanların kendi başına gereksiz kullanımlarını engellemek ve ilaç ısrafını önlemek adına bu ilaç hakkındaki tüm bilgileri vermekten kaçındığımızı, ilaç içeriklerinin, üreticisinin değişebilmesi veya Sağlık bakanlığınca geri çekme uygulamaları ile eşgüdümü sağlamak için bu ilaca ilişkin güncel bilgiyi ilaç üreticisi firmadan edinmenizi tavsiye ediyoruz.

Bu ilacı kullananlar veya kullanmak isteyenler neye iyi gelebileceği, hangi hastalıklara iyi geldiği hakkındaki yorumları aşağıda paylaşabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.