Bilokan Forte Film Tablet

Neye iyi gelir ve kullanımı nasıldır? :

Etken maddesi  Ginkgo biloba yaprak ekstresi olan Bilokan Forte Film Tablet, beyine kan akışını arttırarak hafızanın ve konsantrasyonun gelişmesine, ruh halinin iyileştirilmesine ve anksiyete (endişe, kaygı), stres, baş dönmesi, kulaklarda çınlama vakıalarında uygulanır ve baş ağrısının azaltılmasına da yardımcı olur. Ek olarak uzuvlara kan akışını arttırmada da uygulanır. Ağrısız yürüme mesafesinin arttırılması; vertigo, kulak çınlaması ve denge bozuklukları; Alzheimer tipi bunama veya vasküler bunama, organik beyin sendromu kaynaklı unutkanlık, dikkat ve konsantrasyon bozukluğu, ruhsal uyum bozuklukları, baş dönmesi, baş ağrısı, kulak çınlaması ve benzeri beyin ile ilgili performans bozuklukları tedavisinde kullanılan bir preparattır.

 

Bilokan Forte Film Tablet Kullananlar için Uyarılar :

  1. Vücut metabolizmanızda ilaçtaki etken maddelere karşı alerji durumu varsa bu ilacı kullanmanız tavsiye edilmez.
  2. Kulak çınlaması, migren ağrıları, dolaşım düzensizliği iyileştirilmesi ile ilgilidir.
  3. Şayet kan pıhtılaşma bozukluğu veya  herhangi bir kanama probleminiz varsa, veya kan  pıhtılaşmasını önleyici bir ilaç kullanıyorsanız bu ilacı kullanmadan önce hekimi bilgilendirmekte büyük yarar bulunmaktadır. Küçük bir ihmal daha önemli sorunları beraberinde getirebilir..
  4. Hamilelerde ve emzirme dönemlerinde bu ilacı kesinlikte kullanmayıınız.

Bilokan Forte Film Tablet’in Kullanım şekli ve dozu. Nasıl uygulanır? :

  1. Doktor ilacı nasıl reçete yazdıysa o biçimde kullanmanız gereklidir. Tedavi sürecinde mutlaka hekimin yönergelerine uyulması şart olup, yanlış kullanım ve talimat dışı uygulamalar ilaçtan beklenen faydaları farklı yönde etkileyebilir, hastalığın seyrinin olumsuz ilerlemesi sonucunu doğurabilir.
  2. İlacınızı bir bardak dolusu su ile beraber almanız gerekir.

Yan Etkileri ve Kontr-Endikasyonları

  1. Karın ağrısı , nefes almada güçlük, kurdeşen, yüzde , dudaklarda , dilde ve boğazda şişlik ve benzeri bir durumda hekimi bilgilendirmekte büyük yarar bulunmaktadır. Küçük bir ihmal daha önemli sorunları beraberinde getirebilir..
  2. Baş ağrısı ve mide bulantısı ve benzeri hafif yan etkiler görülebilir.

 

Etken Maddesi: Ginkgo biloba yaprak ekstresi

Ticari-Jenerik ismi:  Bilokan Forte Film Tablet

Son arananlar

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.