Seremaks Fort Film Tablet

Neye iyi gelir ve kullanımı nasıldır? :

Etken maddesi  Ginkgo biloba yaprak ekstresi olan Seremaks Fort Film Tablet, beyine kan akışını arttırarak hafızanın ve konsantrasyonun gelişmesine, ruh halinin iyileştirilmesine ve anksiyete (endişe, kaygı), stres, baş dönmesi, kulaklarda çınlama vakıalarında uygulanır ve baş ağrısının azaltılmasına da yardımcı olur. Ek olarak uzuvlara kan akışını arttırmada da uygulanır. Vertigo, kulak çınlaması ve denge bozuklukları; Alzheimer tipi bunama veya vasküler bunama, organik beyin sendromu kaynaklı unutkanlık, dikkat ve konsantrasyon bozukluğu, ruhsal uyum bozuklukları, baş dönmesi, baş ağrısı, kulak çınlaması ve benzeri beyin ile ilgili performans bozuklukları ve atardamarlarn tıkanması ile ilişkili bir rahatsızlık olan ağrısız yürüme mesafesinin arttırılması tedavisinde kullanılan bir preparattır.

 

Seremaks Fort Film Tablet Kullananlar için Uyarılar :

  1. Vücut metabolizmanızda ilaçtaki etken maddelere karşı alerji durumu varsa bu ilacı kullanmanız tavsiye edilmez.
  2. Kulak çınlaması, migren ağrıları, dolaşım düzensizliği iyileştirilmesi ile ilgilidir.
  3. Şayet kan pıhtılaşma bozukluğu veya  herhangi bir kanama probleminiz varsa, veya kan  pıhtılaşmasını önleyici bir ilaç kullanıyorsanız bu ilacı kullanmadan önce hekimi bilgilendirmekte büyük yarar bulunmaktadır. Küçük bir ihmal daha önemli sorunları beraberinde getirebilir..
  4. Hamilelerde ve emzirme dönemlerinde bu ilacı kesinlikte kullanmayıınız.

Seremaks Fort Film Tablet’in Kullanım şekli ve dozu. Nasıl uygulanır? :

  1. Doktor ilacı nasıl reçete yazdıysa o biçimde kullanmanız gereklidir. Tedavi sürecinde mutlaka hekimin yönergelerine uyulması şart olup, yanlış kullanım ve talimat dışı uygulamalar ilaçtan beklenen faydaları farklı yönde etkileyebilir, hastalığın seyrinin olumsuz ilerlemesi sonucunu doğurabilir.
  2. İlacın her dozunu bir bardak dolusu su ile beraber almanız gerekir.

Yan Etkileri ve Kontr-Endikasyonları

  1. Karın ağrısı , nefes almada güçlük, kurdeşen, yüzde , dudaklarda , dilde ve boğazda şişlik ve benzeri bir durumda hekimi bilgilendirmekte büyük yarar bulunmaktadır. Küçük bir ihmal daha önemli sorunları beraberinde getirebilir..
  2. Göğüs ağrısı, çarpıntı, kalp atımında düzensizlik, tansiyon dümesi veya yükselmesi, görmede
    bozulma, durdurulamayan kanama gibiyan etkilerde acil olarak hekiminize müracaat etmelisiniz.

 

Etken Maddesi:  Ginkgo biloba yaprak ekstresi

Ticari-Jenerik ismi: Seremaks Fort Film Tablet

Son arananlar

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.