LAMISIL ONCE Film Yapıcı Çözelti

LAMISIL ONCE Film Yapıcı Çözelti neye iyi gelir?

Kullanımı:

Etken maddesi Terbinafin hidroklorür olan LAMISIL ONCE Film Yapıcı Çözelti, mantarların cilt üzerinde büyümelerini ve çoğalmalarını engelleyen bir preparattır. Ayak parmak aralarında ve daha seyrek olarak da el parmakları arasında meydana gelen mantar hastalığı (atlet ayağı) tedavisinde uygulanır.

LAMISIL ONCE Film Yapıcı Çözelti Kullananlar için Uyarılar:

yazı devam ediyor...

 1. Vücut metabolizmanızda ilaçtaki etken maddelere karşı alerji durumu varsa bu ilacı kullanmanız tavsiye edilmez.
 2. Mantarların cilt üzerinde büyümelerini ve çoğalmalarını engelleyen bir preparattır.
 3. Kullanmaya başladıktan hemen sonra iyileşme belirtileri görülebilir. Doktorunuzun reçetede belirttiği kullanma süresini dikkate almanız gerekir. Çünkü enfeksiyon tamamen temizlenmeden de iyileşmeler görülebilir.
 4. İlacı uyguladığınız bölgede şiddetli yanma, tahriş, kızarıklık, ağrı veya sızıntı ve benzeri vakıalardan herhangi biri görüldüğünde ilacı kullanmayı bırakıp, derhal hekiminize müracaat etmelisiniz.
 5. İlacı uyguladıktan sonra en az 24 saat  ayaklarınızı yıkamayınız ve su sıçratmayınız. 24 saat geçtikten sonra ayaklarınızı düzenli olarak yıkayınız ve kurularken ovalamayınız.
 6. Tedavi edilen yer ayaklarınız ise pamuklu çorap, sandalet  ve hava dolaşımını sağlayabilecek ayakkabılar giyiniz. Genellikle ayaklarınızı kuru tutunuz.
 7. Tedavi başladıktan sonra 2 hafta içerisinde iyileşme belirtileri görülmezse veya daha da kötüleşirse derhal hekiminize başvurmalısınız.
 8. İlacın göz,burun ve ağız içine kaçmasından sakınınız. Kaza ile bu bölgelere teması halinde ilgili bölgeyi bol su ile yıkayınız.
 9. Doktor tarafından teşhis edilmemiş cilt hastalıklarında kullanmak sakıncalıdır.
 10. Gebelik ve emzirme dönemlerinde hekiminize sormadan bu ilacı kullanmamalısınız.

LAMISIL ONCE Film Yapıcı Çözelti’nin Kullanım şekli ve dozu. Nasıl uygulanır? :

yazı devam ediyor...

 1. Doktor ilacı nasıl reçete yazdıysa o biçimde kullanmanız gereklidir. Tedavi sürecinde mutlaka hekimin yönergelerine uyulması şart olup, yanlış kullanım ve talimat dışı uygulamalar ilaçtan beklenen faydaları farklı yönde etkileyebilir, hastalığın seyrinin olumsuz ilerlemesi sonucunu doğurabilir.
 2. Her iki ayağınızı da yıkayınız ve kurulayınız. Tüpün yarısını bir ayağınıza, diğer yarısınıda öteki ayağınıza cildinizi kaplayacak biçimde ayaklarınızın her tarafına eşit olacak biçimde sürünüz. İlacı ovarak veya masaj yaparak uygulamayınız. Çorabınızı giymeden önce ilacın bir film tabakası halinde kuruması için 1-2 dakika bekleyiniz.

 Yan Etkileri ve Kontr-Endikasyonları :

yazı devam ediyor...

 1. İlacı uyguladığınız bölgede şiddetli yanma hissi, kuruluk ve tahriş, ve benzeri vakıalardan herhangi biri görüldüğünde, derhal hekiminize müracaat etmelisiniz.

 

Etken Maddesi: Terbinafin hidroklorür

Ticari-Jenerik ismi:  LAMISIL ONCE Film Yapıcı Çözelti

LAMISIL ONCE Film Yapıcı Çözelti Resmi prospektüsü için ilaç firması sitesinden faydalanmanızı öneririz.

LAMISIL-ONCE-Film-Yapıcı-Çözelti-İlaç-Prospektüsü

Okuduğunuz ilaç: LAMISIL ONCE Film Yapıcı Çözelti
Web adresi : http://ilac.neyeiyigelir.com/lamisil-once-film-yapici-cozelti.htm

Karekod :
Scan the QR Code


Çeşitli alternatif ilaçları aramak için:
LAMISIL ONCE Film Yapıcı Çözelti Google
LAMISIL ONCE Film Yapıcı Çözelti Yandex
Bugün: 25-May-2018 19:36:14
Ulusalarası saat: 25-05-18 16:36:14
Yazı tarihi ve Günü : 9 Şubat 2018Cuma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Famotep Tablet
Famotep Tablet

Kullanımı : Etken maddesi  Famotidin olan Famotep Tablet, asidin mideye salınmasını uyaran, histamin adlı kimyasalı bloke etmek suretiyle  midede...

Lescol XL Kontrollü Salımlı Tablet
Lescol XL Kontrollü Salımlı Tablet

Kullanımı : Etken maddesi Fluvastatin sodyum olan Lescol XL Kontrollü Salımlı Tablet, vücuttaki kolesterol üretimini engelleyen, kandaki yüksek kolesterol ve...

Kapat