ZADE VİTAL NİGELİN yumuşak kapsül

  Ürün Marka Adı: ZADE VİTAL NİGELİN 900 mg yumuşak kapsül Endikasyon bilgisi: Çörek otu tohumu yağı etken maddesini içinde bulunduran ZADE VİTAL NİGELİN, bağışıklık sistemini güçlendirici ve kolesterol düşürücü etkisinin yanı sıra alerjik hastalıklardaki tedavilere ek ürün olarak uygulanır. ZADE VİTAL NİGELİN, hamilelikte kullanılmamalıdır, emzirme döneminde hekiminize sormadan kullanmak sakıncalıdır. ZADE VİTAL NİGELİN, İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumundaki ruhsatlı ürünler arasında bulunur. Eczaneden reçetesiz temin edebileceğiniz ZADE VİTAL NİGELİN, Helvacızade Gıda İlaç Kimya Sanayi firmasının ürünüdür. DİCLOFLAM için kısa bilgi ve prospektüs belgeleri (Endikeleri, ZADE VİTAL NİGELİN ne ilacı olup, ilaca başlamadan önce uyulması gerekenler, kullanımının emziren veya hamile olanlarda uygun

ZADE VİTAL NİGELİN yumuşak kapsül neye iyi gelir?. …

Dünya Sağlık Örgütü verilerine göre, ilaçların yüzde ellisinden çoğu uygun olmayan biçimde reçete edilmekte veya sağlanmakta veyahut satılmaktadır. Hastaların %50’si de ilaçlarını doğru bir biçimde kullanamamaktadır.

Tüm dünyada olduğu ve benzeri ülkemizde de yanlış ve gereksiz ilaç kullanımı halk sağlığını etkileyen ciddi bir sorundur. Akılcı olmayan ilaç kullanımı hastaların tedaviye uyuncunun azalmasına, ilaç etkileşimlerine, bazı ilaçlara karşı direnç gelişmesine, hastalıkların tekrarlamasına veya uzamasına, advers olay görülme sıklığının artmasına, tedavi masraflarının artmasına neden olur.

Bu nedenle insanların kendi başına gereksiz kullanımlarını engellemek ve ilaç ısrafını önlemek adına bu ilaç hakkındaki tüm bilgileri vermekten kaçındığımızı, ilaç içeriklerinin, üreticisinin değişebilmesi veya Sağlık bakanlığınca geri çekme uygulamaları ile eşgüdümü sağlamak için bu ilaca ilişkin güncel bilgiyi ilaç üreticisi firmadan edinmenizi tavsiye ediyoruz.

kullananlar veya kullanmak isteyenler neye iyi gelir hakkındaki yorumları aşağıda paylaşabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.