Lanoise Lanolin Krem

Neye iyi gelir ve kullanımı nasıldır?:

Etken maddesi Lanolin olan Lanoise Lanolin Kremin etken maddesi olan Lanolin, koyun yününden elde edilen saflaştırılmış bir maddedir. Su emme özelliği sayesinde yumuşatıcı , yatıştırıcı ve yara iyileştirici olarak uygulanır. Hamilelerde meydana gelen çatlakların tedavisi ve esnek bir cilt sağlanması; yine hamilelik döneminde meme ucu kuruluğunun tedavisi ve meme uçlarının emzirme dönemine hazırlanması; doğum sonrası meme uçlarının oluşacak çatlaklara karşı korunması; emziren annelerde kuruyan ve çatlayan ağrılı meme başı çatlakları, cilt hastalıkları ve hasarları; kaşıntı, ağrı, sıyrık, çatlak, pul pul dökülme ve kuruluk ve benzeri cilt rahatsızlıklarının  iyileştirilmesi ve kuru cildin iyileştirilmesi ile ilgili bir preparattır.

Lanoise Lanolin Krem Kullananlar için Uyarılar :

yazı devam ediyor...

 1. Vücut metabolizmanızda ilaçtaki etken maddelere karşı alerji durumu varsa bu ilacı kullanmanız tavsiye edilmez.
 2. İlacın etken maddesi olan Lanolin, koyun yününden elde edilen saflaştırılmış bir maddedir. Su emme özelliği sayesinde yumuşatıcı , yatıştırıcı ve yara iyileştirici olarak uygulanır.
 3. Reklam
 4. Herhangi bir maddeye veya yiyeceğe alerji durumu var ise bu ilacı kullanmadan önce hekiminize söylemelisiniz.
 5. Emzirmeden önce  kremi silmeniz gerekmez.
 6. Meme ucunuzda çatlak yoksa, günde üç defa bu kremi kullanabilirsiniz. Meme ucunuzda çatlak varsa, gereksinim duyduğunuzda veya emzirmeden önce bir miktar kremi parmağınızla meme ucuna sürebilirsiniz.
 7. İlacı ağzınıza, gözünüze temas ettirmeyiniz. Teması halinde bol su ile yıkayınız.
 8. Tedavi sırasında, ciltte tahrişe neden olabilecek, sert sabunlar, sert şampuanlar, saç boyası, tüy dökücüler ve alkollü cilt ürünleri kullanmaktan kaçınmalısınız.
 9. Reklam

Lanoise Lanolin Krem’in Kullanım şekli ve dozu. Nasıl uygulanır? :

yazı devam ediyor...

 1. Doktor ilacı nasıl reçete yazdıysa o biçimde kullanmanız gereklidir. Tedavi sürecinde mutlaka hekimin yönergelerine uyulması şart olup, yanlış kullanım ve talimat dışı uygulamalar ilaçtan beklenen faydaları farklı yönde etkileyebilir, hastalığın seyrinin olumsuz ilerlemesi sonucunu doğurabilir.
 2. Meme ucunuzda çatlak yoksa, günde üç defa bu kremi kullanabilirsiniz. Meme ucunuzda çatlak varsa, gereksinim duyduğunuzda veya emzirmeden önce bir miktar kremi parmağınızla meme ucuna sürebilirsiniz.

 

Yan Etkileri ve Kontr-Endikasyonları :

yazı devam ediyor...

 1. Sıkıntı yaratan bir durumla karşılaştığınızda hekiminize müracaat etmelisiniz.

 

Etken Maddesi: Lanolin
Ticari-Jenerik ismi:  Lanoise Lanolin Krem

Son arananlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Devamını oku:
Zoltem 8 mg Film Kaplı Tablet
Zoltem 8 mg Film Kaplı Tablet

Neye iyi gelir ve kullanımı nasıldır? : Zoltem 8 mg Film Kaplı Tablet, vücutta mide bulantısı ve kusmayı uyaran kimyasalların etkilerini engelleyerek çalışan Ondansetron...

Neotab Film Tablet
Neotab Film Tablet

Neye iyi gelir ve kullanımı nasıldır? : Etken maddesi  Famotidin olan Neotab Film Tablet, asidin mideye salınmasını uyaran, histamin adlı kimyasalı bloke etmek suretiyle...

Kapat