İmmuzinc Tablet

Neye iyi gelir ve kullanımı nasıldır? :

İmmuzinc tablet ; Beta glukan, Ekinezya, Propolis, Mürver, C vitamini ve Çinko’dan meydana gelen bir ilaç tır. İmmuzinc tablet, vücudun enfeksiyonlara karşı ve dış etkenlere karşı daha dirençli olmasına yardımcı olan ve bağışıklık sistemini güçlendiren bir üründür.

Beta glukan: Vücutta enfeksiyonlara karşı etkili beyaz kan hücrelerini aktive eder ve beyaz kan hücrelerini enfeksiyonlara karşı daha etkin hale getirir.Böylelikle vücut direncini artırarak, bağışıklık sistemini güçlendirir.

Ekinezya: Bağışıklık sistemini uyarır ve enfeksiyonlara karşı vücut direncini artırır.

Propolis (arı reçinesi): Arılar tarafından toplanan ve antibiyotik özelliği olan bir reçinedir. Mürver çiçeği: terletici, göğüs yumuşatıcı ve nezleye karşı yararlı bir bitkidir.

C vitamini: Doku onarımı için gerekli bir vitamindir. Vücut tarafından üretilmeyen ve dışarıdan alınmasına gereksinim duyulan bir vitamindir.

Çinko: Bağışıklık sistemini güçlendiren bir mineraldir. Cilt yaraları, büyümede gecikme, seksüel olgunlaşmada gecikme, saç dökülmesi, davranış bozuklukları ve gece körlüğü çinko eksiliğinden dolayı görülen belirtilerden bazılarıdır.

 

İmmuzinc tablet Kullananlar için Uyarılar :

  1. Vücut metabolizmanızda ilaçtaki etken maddelere karşı alerji durumu varsa bu ilacı kullanmanız tavsiye edilmez.
  2. Vücudun enfeksiyonlara karşı ve dış etkenlere karşı daha dirençli olmasına yardımcı olan ve bağışıklık sistemini güçlendiren bir üründür.
  3. Şayet astım hastalığınız var ise, bu ürünü kullanmadan önce hekiminize bildiriniz.Ürünün kullanımı sizin için uygun olmayabilir veya ürünü güvenli bir biçimde kullanabilmeniz için doz ayarlamalarına ve spesifik testlere gereksinim duyabilirsiniz.
  4. Hamilelikte ve bebek emziren kadınlar için hekiminize sormadan kullanmayınıız.

İmmuzinc Tablet’in Kullanım şekli ve dozu. Nasıl uygulanır? :

  1. Doktor ilacı nasıl reçete yazdıysa o biçimde kullanmanız gereklidir. Tedavi sürecinde mutlaka hekimin yönergelerine uyulması şart olup, yanlış kullanım ve talimat dışı uygulamalar ilaçtan beklenen faydaları farklı yönde etkileyebilir, hastalığın seyrinin olumsuz ilerlemesi sonucunu doğurabilir.
  2. Ürünün her dozunu bir bardak dolusu su ile beraber almanız gerekir.

İlacın  Olası Yan Etkileri :

  1. Karın ağrısı , nefes almada güçlük, kurdeşen, yüzde , dudaklarda , dilde ve boğazda şişlik ve benzeri bir durumda hekimi bilgilendirmekte büyük yarar bulunmaktadır. Küçük bir ihmal daha önemli sorunları beraberinde getirebilir..

 

Etken Maddesi: Beta glukan-Ekinezya-Propolis-Mürver-C vitamini-Çinko

Marka İsmi: İmmuzinc Tablet

C VİTAMİNİ EKSİKLİĞİNİN BELİRTİLERİ İÇİN HEMEN OKUMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ

Son arananlar

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.