İlaç Kullanımıda Doza Çok dikkat edin

İlaç Kullanımıda Doza Çok dikkat edin neye iyi gelir?

İlaç Kullanımıda Doza Çok dikkat Edin !

Hangi ilacı kullanırsanız kullanın size doktor tarafından verilen doz sınırları içerisinde kalmaya özen göstermelisiniz.

Hekimler içerisinde bulunduğunuz durumun şiddetine, yaşınıza ,cinsiyetinize göre farklı şekillerde farklı içeriklere sahip ilaçları farklı dozlarda kişiye göre değişen biçimde vermektedir. İlaç paketinin içerisinde mevcut olan ilaç adeti sizin kullanmanız gereken adeti ifade etmemektedir.Dolayısı ile sizin kendi isteğinize göre ilacın dozajını artırma veya azaltma sorun sağlığınız açısından çok tehlikeli olabilir. Şayet ilacın yan etkilerini yaşam kalitenizi boan bir etkisini gözlemliyorsanız dozajı değiştirmeden önce mutlaka hekiminize danışın .

Unutmayın ilaçlar kimyasal içerik taşırlar ilaç zehirlenmesi veya farklı endikasyonlar a neden olabilir. Sizi hastalığınızdan kurtarmak için hizmet etmenin aksine çok ciddi olumsuz  sonuçlara yol açabilirler. Bu nedenten ilaçları hap ise doğru mg larda size doktorun söylediği zamanlarda, yine hekiminizin belirttiği adette almaya özen gösterin. Şayet süreli bir ilaç ise belirtilen gün kadar , belirtilen adette kullanın.

İlaç israf olacak diye paketi bitirmek ve benzeri bir davranıştan kesinlikle kaçının …

 

Sağlıklı günler dileriz..

 

 

Okuduğunuz ilaç: İlaç Kullanımıda Doza Çok dikkat edin
Web adresi : http://ilac.neyeiyigelir.com/ilac-kullanimida-doza-cok-dikkat-edin.htm

Karekod :
Scan the QR Code


Çeşitli alternatif ilaçları aramak için:
İlaç Kullanımıda Doza Çok dikkat edin Google
İlaç Kullanımıda Doza Çok dikkat edin Yandex
Bugün: 25-Nov-2017 08:27:02
Ulusalarası saat: 25-11-17 05:27:02
Yazı tarihi ve Günü : 11 Temmuz 2017Salı

Son arananlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
PREPLUS B12 25/1 mg Efervesan Tablet

Kullanımı: Etken maddesi Pregabalin (25 mg), B12 vitamin (1 mg) olan PREPLUS B12 25/1 mg Efervesan Tablet, hastalık nöbetlerine (epilepsi...

AKLOVIR Süspansiyon

Kullanımı: Etken maddesi  Asiklovir olan AKLOVIR Süspansiyon, uçuk virüsünün gelişimini ve yayılımını yavaşlatmak suretiyle vücudun enfeksiyonla savaşmasını temin eder. Uçuk...

Kapat